BAGEV BAŞKANI ÇANDIR`DAN 23 NİSAN MESAJI

BAGEV BAŞKANI ÇANDIR`DAN 23 NİSAN MESAJI

Antalya Ticaret Borsası (ATB), Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır'ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı mesajı:

"23 Nisan 1920, milletin egemenliğine sahip çıkma günüdür. Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışı, cumhuriyetin en sağlam temelidir. Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk, bu özel günü çocuklarımıza armağan ederek, geleceğe taşıma kararlılığını göstermiştir.

Bugün dünya çocuklarının birbirini kucaklayarak kutladığı 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı'nın yarattığı ruh, çatışmaların yoğun olarak yaşandığı, silahların susmadığı bölgemizin en büyük özlemidir. Dünyanın tek çocuk bayramı 23 Nisan, Türk milletinin dünya barışına armağanıdır. Bugün dünyanın  her köşesinden ülkemize gelen çocuklar, bayramlarını, kardeşlik içerisinde, el ele kutlamakta, insanlığın barış içerisinde yaşayabileceğini bizlere göstermektedir.

Mustafa Kemal Atatürk'ün "Yurtta barış, dünyada barış" sözü çocuklarımız ve bizler için yol göstericidir. Donanımlı, kendine güvenen, dünyayı tanıyan, potansiyelinin farkında olarak yetişen çocuklarımız, hem ülkesini çağdaş medeniyetler seviyesine yükseltecek hem de  dünyayı güzelleştirecektir.

Bizlere bağımsızlık ruhunu kazandıran, geleceğimize 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı'nı armağan eden Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü özlem, minnet ve saygıyla anarken, bağımsızlığımız için canını feda eden şehitlerimize rahmet diliyorum. Dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı'nı kutluyorum."

HABER FOTO GALERİ

BAGEV BAŞKANI ÇANDIR`DAN 23 NİSAN MESAJI

BU HABERİ PAYLAŞ

SOSYAL MEDYADA BAGEV

DÖVİZ PİYASALARI

Döviz Alış Satış
USD
EUR
GRP
RUB

GAZETE BAGEV

GAZETE BAGEV

BATI AKDENİZ
KALKINMA AJANSI

BATI AKDENİZ<br>KALKINMA AJANSI

8. YÖREX

8. YÖREX