BAGEV Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır’ın 10 Kasım mesajı

BAGEV Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır’ın 10 Kasım mesajı

Antalya Ticaret Borsası (ATB) ve Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır’ın 10 Kasım mesajı:


“Türk milletinin en onurlu mücadelesi Kurtuluş Savaşı’na önderlik ederek bağımsızlık meşalesini yakan Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk, “Yurtta Sulh, Cihanda Sulh” anlayışı ile savaştan yana değil barıştan yana taraf olan dünyanın örnek aldığı lider olmuştur. Kurduğu devletin çağdaş normlara ulaşması için pek çok devrimi hayata geçiren Gazi Mustafa Kemal Atatürk`ün en büyük ideali temellerini attığı Türkiye Cumhuriyetini muasır medeniyetler seviyesine ulaştırmaktı. Bugün daha çok birleşmeye, birbirimizi daha çok sevmeye, daha fazla çalışmaya, daha fazla üretmeye, daha fazla demokrasiye, daha fazla hukuka ihtiyacımız var. İş dünyası olarak birinci hedefimiz, daha çok çalışıp daha çok üreterek Atamızın bize emanet ettiği bu eşsiz vatanı, birlik ve bütünlük içerisinde muasır medeniyetler seviyesine ulaştırmaktır. Biz bu hedef doğrultusunda kararlılıkla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 


Cumhuriyetimizin kurucusu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk`ü ebediyete intikalinin 78’inci yılında saygı, şükran ve minnetle anarken, çalışma ve silah arkadaşlarına, tüm şehitlerimize Allah`tan rahmet diliyorum. Ruhları şad olsun.”

HABER FOTO GALERİ

BAGEV Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır’ın 10 Kasım mesajı

BU HABERİ PAYLAŞ

SOSYAL MEDYADA BAGEV

DÖVİZ PİYASALARI

Döviz Alış Satış
USD
EUR
GRP
RUB

GAZETE BAGEV

GAZETE BAGEV

BATI AKDENİZ
KALKINMA AJANSI

BATI AKDENİZ<br>KALKINMA AJANSI

8. YÖREX

8. YÖREX