BAGEV YÖNETİM KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

BAGEV YÖNETİM KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı ( BAGEV ) Şubat ayı Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleşti.

Antalya Ticaret Borsası Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıda Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekili İbrahim Solak, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Banu Okan Kavukçu, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Sayman Üyesi Hüseyin Barut, Antalya Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Bekir İnanç Kendiroğlu ve BAGEV Genel Sekreteri Gülşen Aras yeraldı.  

Şubat ayı faaliyetlerinin özetlenerek başlandığı toplantıda, 2017 ve sonrası dönemler için yapılabilecek çalışmalar planlandı, genel değerlendirmeler yapıldı. Toplantıda, yapılan işbirlikleri ve 2017 yılı Vakıf bütçesi de paylaşıldı.

BAGEV Yönetim Kurulu Üyesi, Antalya, Burdur, Isparta il ve ilçelerindeki Oda – Borsa temsilcileri gelişmeleri yakından takip ettiklerini belirterek yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirdiler. BAGEV’in Batı Akdeniz Bölgesi’nin en güçlü sivil toplum kurumu olması sebebiyle önem arz ettiğini, desteklerinin artarak devam edeceğini belirttiler. 

HABER FOTO GALERİ

BAGEV YÖNETİM KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

BU HABERİ PAYLAŞ

SOSYAL MEDYADA BAGEV

DÖVİZ PİYASALARI

Döviz Alış Satış
USD
EUR
GRP
RUB

GAZETE BAGEV

GAZETE BAGEV

BATI AKDENİZ
KALKINMA AJANSI

BATI AKDENİZ<br>KALKINMA AJANSI

8. YÖREX

8. YÖREX