BATI AKDENİZ İŞİ BAGEV KARİYER’DE ARIYOR

BATI AKDENİZ İŞİ BAGEV KARİYER’DE ARIYOR

Türkiye’nin ilk ve tek bölgesel istihdam ofisi, www.bagevkariyer.com iş arayanlarla işverenleri portalda buluşturuyor. Veritabanında kayıtlı 15 bin 449 kişi işini BAGEV Kariyer istihdam portalından arıyor.

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) tarafından iş arayanla işvereni buluşturmak amacıyla kurulan BAGEV Bölgesel İstihdam Ofisi, 2009 yılından bu yana istihdamı artırmak için çalışmalarını sürdürüyor. Türkiye’nin tek bölgesel istihdam ofisi www.bagevkariyer.com iş arama ve işe alım süreçlerinde iş arayanlarla işverenleri internet ortamında biraraya getiriyor. BAGEV Kariyer’in aday veritabanında 15 bin 449 özgeçmiş bulunurken, www.bagevkariyer.com üyesi 1781 firma, ihtiyaç duyduğu işgücünü BAGEV Kariyer aracılığıyla arıyor.

İŞSİZE UMUT OLDU

Mayıs 2017’de BAGEV Kariyer‘de 309 iş ilanı yayınlanırken, yayınlanan iş ilanları ile 200’e yakın kişi iş fırsatı yakaladı. Portalda açık ilanda turizm birinci sırada yer alırken, turizmi danışmanlık, tarım, inşaat, mağazacılık, gıda makinaları ve ekipmanları, sigortacılık gibi sektörler izledi. BAGEV Kariyer verilerine göre, portala turizm sektöründe açık iş ilanı sayısında Mayıs ayında Nisan ayına göre yüzde 20 artış görüldü.

ÜCRETSİZ HİZMETTEN YARARLANIN

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, BAGEV Kariyer’in Batı Akdeniz Bölgesi’nde iş arayanların ve işverenlerin en çok tercih ettiği online insan kaynakları portalı olduğunu söyledi. İşsizliğin ülkenin en önemli sorunlarından biri olduğunu belirten Çandır, BAGEV Kariyer’in bu sorunun çözümüne katkı sağlamaya çalıştığını kaydetti. Çandır, Batı Akdeniz’de iş arayan ve işveren için oluşturulan veritabanından ücretsiz yararlanılabileceğini vurguladı.

HABER FOTO GALERİ

BATI AKDENİZ İŞİ BAGEV KARİYER’DE ARIYOR

BU HABERİ PAYLAŞ

SOSYAL MEDYADA BAGEV

DÖVİZ PİYASALARI

Döviz Alış Satış
USD
EUR
GRP
RUB

GAZETE BAGEV

GAZETE BAGEV

BATI AKDENİZ
KALKINMA AJANSI

BATI AKDENİZ<br>KALKINMA AJANSI

8. YÖREX

8. YÖREX